Drobečková navigace

Produkty > O firme

O firme

Firma Prokaf, spol. s r.o. je od roku 1993 predným českým výrobcom a dodávateľom nerezového gastro nábytku a gastro vybavenia pre reštaurácie, školské kuchyne a jedálne, kaviarne, bary, pekárne, cukrárne, mäsiarstva a všetky potravinárske gastro prevádzky.

  • Cez výrobu jednoduchších pasívnych prvkov, ako sú pracovné stoly, umývacie stoly, regály, skrine, sme prešli od vybudovania vlastného konštrukčného oddelenia k výrobe zložitejších atypických výrobkov.
  • V súčasnej dobe je našou prioritou výroba atypických prvkov a výdajných liniek, ktoré obsahujú našu vlastnú ucelenú radu ako pasívnych, tak aktívnych prvkov (vyhrievaná a chladiaca technológia).
  • Pri výrobe sa snažíme predovšetkým o efektívne, pružné a rýchle riešenie zadanej zákazky. V neposlednej rade myslíme tiež na minimalizáciu nákladov dodržovaním presných výrobných postupov našimi kvalifikovanými zamestnancami s použitím moderného výrobného zariadenia.
  • Jediným používaným materiálom pri gastro výrobe: nerezový pracovný stôl, nerezový umývací stôl, nerezová výlevka, nerezový výčapný stôl, nerezové transportné zariadenie, nerezový regál, nerezová skriňa, nerezová nástenná polica, nerezový digestor, nerezový výdajný stôl, nerezová pracovná doska, nerezový vozík, nerezový dvojdrez, nerezová vaňa je nerez oceľ 17.241, tzv. potravinárska oceľ, ktorá nám umožňuje uspokojovať aj najnáročnejších zákazníkov.
unicaf_foot3.png